Restauracja

Restauracja El Paso istnieje od 1997 roku i od samego początku bazowała na tradycjach kuchni meksykańskiej. W połowie 2013 roku, wraz z nowym właścicielem nastąpiły zmiany. Pozostało tylko to co dobre, w udoskonalonej wersji. Wprowadzono nowe potrawy oraz nowy zespół dbający o naszych gości. Nadal serwujemy dania oparte na kuchni meksykańskiej jednakże w bardziej rozszerzonej wersji ze szczyptą polskiego smaku. Nasze menu zmienia się wraz z porami roku, dzięki temu potrawy przygotowane są na bazie świeżych produktów. Priorytetem naszym jest zadowolenie gości dlatego nieustannie się rozwijamy.

Sala główna przystosowana jest zarówno dla pojedyńczych gości, jak i dużych grup. W standardzie posiadamy stoliki 2, 4 i 6 osobowe, które możemy ze sobą dowolnie zestawiać. Dysponujemy również kameralną salą z własnym barem, mieszczącą około 20-25 osób, która idealnie nadaje się na organizację urodzin, spotkań, niewielkich konferencji oraz wielu innych imprez.

Dla wielbicieli muzyki i tańca w co drugą sobotę organizujemy latyno-amerykańską muzykę na żywo, a pasjonatów sportów zapraszamy do wspólnego kibicowania przy kuflu piwa w atmosferze tak gorącej jak nasze promocje.