Aktualności

Poniżej znajdą Państwo bieżące informacje na temat wydarzeń w naszej restauracji.

Zmiany, zmiany, zmiany...

 Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z dniem 29.09.2017 zmianie ulega adres naszej Restauracji.

Będziemy na Państwa czekać pod nowym adresem:

Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk - Oliwa

Do zobaczenia w nowym miejscu!

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa El Paso

 

Roztańczone, rozśpiewane El Paso!!

Kochani ponownie ZAPRASZAMY na wspólne granie, śpiewanie i tańce. Ponownie wracają do nas nasi El Mariacci :) W każdy piątek jest radośniej niż zwykle! Weź rodzine, przyjaciół, znajomych i spędź miło wieczór. Do zobaczenia!

Dine in the DARK - Kolacja w Ciemności

La fiesta Mexicana! Kolacja w Ciemności w żywiołowym klimacie meksykańskiej kuchni? Takie rzeczy możliwe są TYLKO u nas.
Poznajcie Dine in the Dark – innowacyjne podejście nie tylko do samego jedzenia, lecz przede wszystkim do delektowania się potrawami. Wraz z wejściem w ciemność otworzycie oczy i poznacie całą złożoność smaków i aromatów. Największym wyzwaniem będzie odgadnięcie, jakie potrawy znajdują się na Waszych talerzach. Zamykając oczy otworzycie drzwi do królestwa smaku. Teraz będziecie mieli okazję sprawdzić, czy ciemność naprawdę wyostrzy Wasze zmysły
 
Myślicie, że uda Wam się rozwiązać kulinarne zagadki? Czy na pewno jesteście gotowi na niewinną zabawę z własną percepcją? Zaproście swoich bliskich do świata kulinarnych rozkoszy i pozwólcie im przejrzeć na oczy.

Zarezerwujcie miejsca już teraz! http://dineinthedark.pl

 

Promocje w El Paso

 W każdym tygodniu na naszym profilu na Facebooku możecie Państwo śledzić nasze aktualne promocje i konkursy.